Aknaga pappkastid annavad pakendatud toodetest parema ülevaate.

Aknaga pappkastid - suurepärane lahendus neile, kes soovivad oma tooteid klientidele tutvustada ja näidata. Toodame nii papist kui ka lainepapist aknaga karpe. Saadaval on mitmesuguseid tooteid: ühe suure kaanega; eemaldatava kaanega; pikkupidised ilma kleebitud PET-aknata ning disainpaberist kaste.

Eritellimuse valmistame aknaga pappkaste, samuti pakume erinevaid lahendusi, mis annavad toodetele ainulaadse, eripärase ilme. Aknaga pappkastidel saab kasutada siiditrüki ja erinevat tüüpi lisaviimistlusi - fooliumtrükki, reljeeftrükk, läikiv või matt lamineerimine, UV-lakkimine.

Aknaga pappkastidele saab individuaalsust lisada ettevõtte logoga, väikese koguse puhul kasutame ühe- ja kahevärvitrükki, suuremate tiraažide juures saame pakkuda nüansirikast neljavärvitrükki.

Meie poolt valmistatud tooteid saab turvaliselt kasutada ladustamiseks ja transpordiks, sest aknaga pappkastid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest kaasaegsete tehnoloogiate abil. Erilahendusega aknaga pappkastide tellimuse miinimumkogus on 300 tk.

Aknaga valmistooteid on võimalik soetada meie veebipoest alates 10 tk, saadaval on erinevates mõõtmetes, soodsate hindadega kastid. Ostle turvaliselt interneti teel või külasta meie kauplust.